NET SFP Transceiver DEM-311GT-C

SKU: DEM-311GT-C Kategorija:
  • Kontaktirajte nas: 033 714-000

Brza dostava!

Kodeks transport ili putem brze pošte!

preko 10k proizvoda

U mogućnosti smo ponuditi veliki potrfolio IT proizvoda!

PRO Podrška

Implementiramo najsloženija IT rješenja!

Pristupačnost

Kvalitet usluge i cijene prema našim klijentima!

Dodatne informacije
Proizvođač
Garancija

Opis proizvoda

Kompatibilni 3rd party SFP transceiver DEM-311GT-C. / 850nm Multi-Mode / 550m Max Distance, Duplex LC Connector / Hot pluggable / Kompatibilan sa svim D-LINK uređajima koji imaju SFP portove.